EnglishUkrainian

В ОДУВС відбувся випуск молодих фахівців з правоохоронної діяльності

????????????????????????????????????????????????????????????????????????29 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся святковий випуск фахівців освітнього ступеня «бакалавр» (напрям підготовки «Правоохоронна діяльність»).

Із вітальним словом до студентів-випускників звернувся перший проректор університету кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул, який щиро привітав випускників з цією визначною подією та підкреслив, що сьогодні нашій країні як ніколи потрібні високопрофесійні фахівці, від яких чекають самовідданості, ініціативи, креативних підходів у виконанні роботи, відповідальності та патріотизму.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Також до привітання приєдналась декан факультету № 4 кандидат юридичних наук, доцент Поліна Балтаджи. Звертаючись до молоді, вона щиро подякувала за сумлінне ставлення до навчання, небайдужість до життєдіяльності навчального закладу, активну громадську позицію й побажала, щоб ці чудові якості назавжди стали супутниками в житті та роботі в ім’я благополуччя і процвітання нашої держави, а також привітала із завершенням навчання й здобуттям вищої освіти.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Зауважимо, що дипломи «бакалаврів» отримали 141 випускник, 10 з них – з відзнакою.

У цей святковий день на адресу ректорату та науково-педагогічного складу вишу від випускників пролунало багато теплих слів вдячності. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед молодими фахівцями завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ.

Після чого випускники із задоволенням зробили пам’ятне фото на згадку.

Бажаємо всім випускникам творчого натхнення та реалізації у професійній діяльності!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????dsc_0622????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????