В ОДУВС відбувся випуск бакалаврів правоохоронної діяльності

26 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся святковий випуск студентів освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» факультету № 4.

????????????????????????????????????З вітальними до випускників словами від імені ректорату, колективу університету і себе особисто звернувся ректор ОДУВС генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук: “Сьогодні наш університет відкриває для Вас двері у професійне життя. Ми впевнені, що отримані знання дозволять Вам гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання”.

????????????????????????????????????«Ви обрали почесну професію юриста! Для вас відкриті двері магістратури – можливість продовжити науковий пошук і піднятись на наступну сходинку власного зростання. Бажаю вам та вашим родинам миру, добра і віри у власні сили!», – додав Іван Катеринчук.

????????????????????????????????????Також до привітання приєдналася декан факультету № 4 кандидат юридичних наук, доцент Поліна Балтаджи. Звертаючись до молоді, вона щиро подякувала за сумлінне ставлення до навчання, небайдужість до життєдіяльності закладу вищої освіти, активну громадську позицію й побажала, щоб ці чудові якості назавжди стали супутниками в житті та роботі в ім’я благополуччя і процвітання нашої держави, а також привітала із завершенням навчання й здобуттям вищої освіти.

Зауважимо, що дипломи «бакалаврів» отримали 107 випускників.

Бажаємо всім випускникам творчого натхнення та реалізації у професійній діяльності!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????