В ОДУВС відбувся випуск магістрів-правознавців

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів освітнього ступеня «магістр» факультету № 2 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

З вітальними до випускників словами від імені ректорату, колективу університету і себе особисто звернувся ректор Одеського державного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук: “Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники, з успішним завершенням навчання. Ми впевнені, що отримані в університеті знання дозволять Вам гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання”.

«Ви обрали почесну професію юриста! Для вас відкриті двері аспірантури, а це можливість продовжити науковий пошук і піднятись на наступну сходинку власного зростання. Бажаю вам та вашим родинам миру, добра і віри у власні сили!», – додав Іван Катеринчук.

Далі декан факультету № 2 Сергій Деревянкін оголосив наказ про присвоєння кваліфікації «магістр права», а ректор університету вручив випускникам дипломи.

Тож, лави професіоналів поповнили 66 випускників магістратури ОДУВС, 12 з них – з відзнакою.

У свою чергу, ми бажаємо випускникам всіляких успіхів, великих здобутків та досягнення нових горизонтів у житті!