В ОДУВС відбувся випуск бакалаврів правознавства

19 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск фахівців освітнього ступеня «бакалавр» напрям підготовки «Правознавство» факультету № 2 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????На початку урочистого зібрання проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко від імені керівництва закладу вищої освіти та себе особисто привітав випускників, наголосив на важливості їхнього професіоналізму й саморозвитку, побажав успіхів у житті та гідно нести звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Зі святом випускників також привітав декан факультету № 2 ННІЗДН кандидат юридичних наук, доцент Сергій Деревянкін, який побажав примножувати власні знання і вміння, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у починаннях, здійснення всіх мрій і життєвих планів.

Зауважимо, що в цей день дипломи отримали 153 випускники. Наостанок учасники заходу зробили фото на згадку.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????