В ОДУВС відбувся випуск бакалаврів правознавства

img_821424 червня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск фахівців освітнього ступеня «бакалавр» напрям підготовки «Правознавство» факультету № 2 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

img_8213На початку урочистого зібрання проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко від імені керівництва вищого навчального закладу та себе img_8270особисто привітав випускників із початком нового етапу у їхньому житті та побажав міцного здоров’я, бути корисними суспільству та примножувати знання набутим досвідом.

Зі святом випускників також привітав декан факультету заочного навчання цивільних осіб ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент Сергій Деревянкін, який побажав в подальшому мужньо підкорювати нові вершини у їх професійному житті.

Зауважимо, що в цей день дипломи отримали 113 випускників, 6 з яких – з відзнакою. Наостанок учасники заходу зробили пам’ятне фото на згадку.

img_8231 img_8238 img_8246 img_8251 img_8255 img_8257 img_8260 img_8262 img_8268