В ОДУВС відбувся Відкритий турнір зі спортивного та бойового САМБО

15 жовтня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся Відкритий турнір зі спортивного та бойового САМБО серед працівників силових відомств та охоронних організацій.

img_0811img_0813Захід, який проходив у спортивній залі вищого навчального закладу, був приурочений до Дня захисника України та зібрав біля 50 найсильніших борців у даному виді спорту.

Організаторами турніру виступили кафедра спеціальної фізичної підготовки ОДУВС та громадська організація «Федерація самбо Одеської області».

img_0817img_0816

Змагання проводилось за діючими правилами ФІАС спортивного та бойового САМБО та складало 2 розділи: спортивний та бойовий.

Тож, у спортивному розділі у ваговій категорії 52 кг:

курсант 3-го курсу факультету №2 Віктор Фурдуй посів 2-ге місце.

У ваговій категорії 62 кг:

img_0841img_0845курсант 3-го курсу факультету №2 Олексій Кудін посів 1-ше місце.

У ваговій категорії 68 кг:

курсант 4-го курсу факультету №1 Олег Гула посів 2-ге місце;

слухач факультету №2 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання ОДУВС працівник Національної Гвардії Олександр Воропаєв посів 1-ше місце.

img_0882img_0851У ваговій категорії 74 кг:

курсант 2-го курсу факультету №3 Олександр Гончаров посів 1-ше місце;

слухач магістратури старший лейтенант поліції Валентин Іванов посів 2-ге місце.

У ваговій категорії 82 кг:

курсант 1-го курсу факультету №1 Валерій Прохоревич посів 3-тє місце.

img_0892img_0896У ваговій категорії 90 кг:

курсант 3-го курсу факультету №2 Веніамін Щадей посів 3-тє місце.

У ваговій категорії 100 кг:

викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС лейтенант поліції Станіслав Кузнєцов посів 1-ше місце;

курсант 1-го курсу факультету №1 Георгій Діль посів 2-ге місце.

img_0839img_0812У бойовому розділі у ваговій категорії 90 кг:

курсант 3-го курсу факультету №2 Веніамін Щадей посів 2-ге місце.

Зазначимо, метою даного заходу є популяризація та розвиток боротьби САМБО, пропагування фізичної культури та спорту, здорового образу життя, виховання молодого покоління, підвищення спортивної майстерності спортсменів, обмін досвідом та удосконалення професійної майстерності працівників силових структур.