В ОДУВС відбувся пісенний конкурс “Караоке на плацу”

31 серпня в Одеському державному університеті внутрішніх справ з метою культурного виховання молоді та з нагоди закриття табірного збору проведено захід «Караоке на плацу» для курсантів 1-го курсу університету.

img_6487img_6492Курсанти факультетів університету мали змогу продемонструвати свої вокальні здібності, взяти участь у конкурсі та весело провести час.

На початку програми всі курсанти співали разом пісню, слова якої транслювались на екрані. Потім для кожного факультету окремо лунала своя пісня, співаючи яку кожен міг бути обраним до наступного туру. Ведуча протягом відбіркового туру для кожного факультету окремо підносила мікрофон і обирала 3-х кращих виконавців від факультету. Обрані учасники від факультетів у першому турі обирали собі пісню з тих, що були в списку програми, і виконували її. Оплесками вболівальників ведучий обирав лише 1-го учасника від факультету, який проходив до другого туру.

img_6534img_6559Після того, як були обрані учасники від кожного факультету, вони знов обирали пісню, яку співали за вихід до фіналу. Голосування другого туру відбувалось таким чином: оплесками вболівальники оцінювали того, хто більше сподобався, при цьому за учасника від 1-го факультету голосували лише курсанти 2-го і 3-го факультетів, за 2-й факультет – 1-й і 3-й, за 3-й факультет – 1-й і 2-й. Таким чином були обрані учасники фіналу.

Для визначення переможця в фіналі конкурсу «Караоке на плацу» з числа вболівальників факультету, який вибув з півфіналу, були обрані два помічники, які протягом виступу фіналістів проходили зі шляпою вздовж вболівальників факультету, який не брав участі у фіналі, і збирали роздані заздалегідь сувенірні гроші. Потім вони підраховували зібране. Таким чином переможця було встановлено максимально справедливо.

Підвищений настрій курсантів свідчив про те, що свято вдалось.

img_6536 img_6538 img_6564 img_6580 img_6581 img_6610