В ОДУВС відбувся міжвузівський Брейн-ринг з права

img_5361img_535109 грудня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся міжвузівський Брейн-ринг з права серед студентів вищих навчальних закладів, які готують молодших спеціалістів юридичних спеціальностей.

Змагання проходили в «Інтелект-клубі №1», розташованому у спорткомплексі «Чорноморець». До участі були запрошені студентські команди Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету, Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу», Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету, Ізмаїльського технікуму економіки і права, Коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, img_5352img_5353Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Філії «Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж» Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» та інших навчальних закладів.

Брейн-ринг проводився відповідно до Плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 627-р.

img_5354img_5355Метою проведення заходу є підвищення інтересу до обраної професії та рівня професійної ерудиції, розширення кругозору та розвиток юридичного мислення студентів.

За вихід у півфінал змагались команди «Феміда» (Економіко-правовий коледж МГУ), «Юрэффект» (Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж), «Ведовцы» (Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу), «Правоохоронець» (курсанти 2-го курсу ОДУВС), «Правознавець» (студенти 2-го курсу ОДУВС),  «Стражи закона» (Херсонський факультет ОДУВС).

img_5377img_5380Під час гри учасники всіх команд активно працювали й намагалися якнайшвидше дати правильну відповідь на поставлені запитання, демонструючи знання, логіку, а також проявляючи кмітливість та уважність.

За результатами фінальної боротьби між командами «Правознавець» та «Феміда» беззаперечну перемогу здобули гравці з Економіко-правового коледжу МГУ.

img_5388img_5401По закінченню брейн-рингу проректор університету кандидат юридичних наук, доцент Андрій Холостенко вручив учасникам гри іменні сертифікати, а команда-переможець була нагороджена Кубком ректора ОДУВС.

Слід зазначити, що переможці та призери гри, які виявлять бажання продовжити навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, отримують додаткові бали при вступі.

img_5253img_5262Учасники висловили побажання, щоб такі зустрічі стали щорічними.