В ОДУВС обрано Містера Юридичний факультет – 2019

22 травня в НК «Itaka» відбулася видовищна подія цієї весни – конкурс «Містер Юридичний факультет – 2019» за участі студентів факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_0117img_0186Вісім конкурсантів протягом вечора демонстрували свої творчі здібності, артистизм, почуття гумору та кожен з них, звичайно, доклав максимальні зусилля до того, щоб стати найкращим.

Учасники заходу дуже довго та старанно готувалися до конкурсної частини, яка складалася з трьох етапів. Завдяки старанням всіх хлопців глядачі не в змозі були відвести очей від конкурсу талантів, на якому конкурсанти співали, танцювали, проявляли свої акторські здібності в гумористичних сценках та навіть демонстрували хімічні експерименти.

img_0202img_0210Кожен вихід наших мужніх хлопців супроводжувався бурхливими оплесками усього залу, котрі в свою чергу надали максимальну підтримку конкурсантам.

Конкурси оцінювалися членами журі за п’ятибальною системою, підсумки виявилися такими:

титул «Містер Юридичний факультет – 2019» отримав студент 2-го курсу Володимир Новіцький, посівши беззаперечне перше місце;

титул «І віце-містер юридичний факультет» – Олег Іванов, студент 2-го курсу;

img_0257img_0272титул «ІІ віце-містер юридичний факультет» – Михайло Ліщенко, студент 1-го курсу.

Всі учасники були нагороджені цінними та пам’ятними подарунками від спонсорів конкурсу.

Підводячи підсумки, можна сказати, що це було дійсно цікаво та захоплююче! І взагалі, подібні заходи дуже корисні не тільки для саморозвитку особистості, можливості показати та проявити себе, це ще й можливість відмінно провести час та знайти нових друзів.

Щиро вітаємо кожного хлопця, адже рішення взяти участь у даному заході – це вже перемога, в першу чергу, над собою.

img_0118 img_0151 img_0201   img_0213 img_0248  img_0263