В ОДУВС відбувся конкурс «Міс ННІПтК»

Традиційно, у грудні, Одеський державний університет внутрішніх справ організовує на факультеті №1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки найочікуваніший захід кожної зими – «Міс ННІПтК», в якому цього року за корону змагалися 10 студенток.

15 грудня в НК «Palladium» дівчата вразили своєю неперевершеною красою усіх присутніх. Окрім того, конкурсантки вміло демонстрували свої таланти. Цього року тематикою конкурсу був образ вінтажної красуні з давніх 30-х років, адже цей стиль (пін ап) знову на вершині моди. Сучасність вносить свої корективи у цей стиль, дозволяє експерементувати, але все ж таки жіночність його неодмінна умова.

photo5458696575162362936Конкурс включав у себе 5 неймовірних виступів учасниць. По-перше, глядачів ознайомили з дівчатами завдяки конкурсу «Візитка», протягом якого конкурсантки впевнено виходили на сцену, підтверджуючи, що кожна з них гідна перемоги, а ведучі розповідали коротку інформацію про кожну з дівчат. Далі красуні демонстрували свої інтелектуальні здібності, відповідаючи на цікаві запитання від організаторів конкурсу.

Не залишили без уваги і таланти дівчат, вони вміло танцювали, співали та навіть дехто малював. Жоден конкурс краси не обходиться без загального танцю дівчат, саме тому організатори не пошкодували сил і завдяки наполегливим тренуванням навчили конкурсанток не лише правильно поводитися на сцені, а й відмінно танцювати, це був 4 конкурс. А на завершення дівчата демонстрували свої довгі вечірні сукні.

Вирішувати долю конкурсанток віддали в руки почесним членам журі: голові молодіжної організації “Light”, регіональному представнику “СтудМіс Одеса” Івану Меєрову; засновнику та викладачу “Nataliya Gladkaya School & Studio” Наталі Гладкій; власнику фітнес клуба Рио и хостела Zipper House – Валерії Зіппер; директору компанії квестів Qzone – Соломоновій  Лілії; керівнику проєкту цитрус фреш – Тетяні Ковтун.

Дівчата проявили себе на вищому рівні. Кожна з них по-своєму найкраща.

Але результати конкурсу маємо такі:

Титул Міс Факультет №1 ННІПтК здобула Діана Клішина, за нею першою віце-міс стала Ярослава Бондар та другою віце-міс стала студентка Безродна Анна.

Також дівчата здобули перемогу в окремих номінаціях. А саме:

– Древаль Вікторія – «міс привабливість»;
– Клішина Діана – «міс грація»;
– Чернега Діана – «міс чарівність»;
– Москаленко Анна – «міс індивідуальність»;
– Кірмікчі Анастасія – «міс посмішка»;
– Бондар Ярослава – «міс Артистизм»;
– Єфремова Катерина – «міс талановитість»;
– Горбатюк Алла –«міс елегантність»;
– Безродна Анна – «міс ніжність»;
– Томашевська Вікторія – «міс досконалість».

Усі учасниці були нагороджені цінними та пам’ятними подарунками від спонсорів конкурсу краси, а переможниця буде представляти ОДУВС на «СтудМіс Одеса 2020».