В ОДУВС відбувся конкурс краси «Міс юридичний факультет 2018»

6 грудня в нічному клубі «Palladium» відбувся ювілейний, п’ятий, конкурс – «Міс юридичний факультет 2018», під час якого визначили найгарнішу студентку факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ.

_mg_2106_mg_2195Захід пройшов у «військовому» стилі та зібрав багато глядачів, які прийшли підтримати наших красунь.

Продемонструвати публіці свою кмітливість, привабливість і грацію наважилися дев’ять чарівних дівчат.

Конкурс включав у себе 6 неймовірних виступів учасниць, серед яких: «Візитка» кожної учасниці; конкурс, де красуні могли проявити свої інтелектуальні здібності; танцювальне дефіле, шоу талантів, танець та, на завершення, демонстрація вечірніх суконь.

Вирішувати долю конкурсанток віддали в руки почесним членам журі: голові молодіжної організації “Light”, регіональному представнику “СтудМіс Одеса” Івану Меєру; засновнику та викладачу “Nataliya Gladkaya School & Studio” Наталі Гладкій; представнику фітнес-клубів “Military Gym” Олександрі Войцеховській; випускнику 2017 року Одеського державного університету внутрішніх справ Сергію Друмову.

_mg_2205_mg_2237Традиційно дійство краси та грації стартувало з конкурсу «Візитка». Конкурсантки впевнено виходили на сцену, підтверджуючи, що кожна з них гідна перемоги, а ведучі розповідали коротку інформацію про кожну з дівчат.

Окрім краси та грації, учасниці продемонстрували журі та всім присутнім свої таланти й артистичність: неймовірні вокальні виступи, яскраві танцювальні постановки, зворушливі декламування віршів та багато іншого.

З впевненістю можна сказати, що організатори потрудилися на славу. Конкурс поєднав у собі цікаві ідеї та впевнені втілення.

Протягом двох місяців дівчата проходили уроки професійного мистецтва дефіле, фото- та відеозйомки, створення постановочних виступів та багато чого іншого. А вже на фінальному етапі студентки показали, хто з них опанував усі нюанси конкурсу найкраще.

_mg_2322_mg_2327Востаннє перед оголошенням результатів  дівчата з’явилися перед глядачами у довгих пишних сукнях.

Як завжди, шлях до фіналу не був легким для більшості наших красунь, але перемогла врода, дружелюбність, духовна краса та доброта, якою була наділена кожна учасниця.

Дівчата проявили себе на вищому рівні. Кожна з них по-своєму найкраща.

Та ось довгоочікуваний момент, заради якого всі зібралися: озвучення вердикту.

_mg_2354_mg_2412Журі довго радилося, врешті звання розділили наступним чином:

– «Міс глядацьких симпатій» стала Валерія Бакал, отримавши найбільшу підтримку на офіційному Телеграм-каналі університету;

– «Міс грація» – Діана Клішина;

– «Міс шарм» – Анастасія Крижановська;

– «Міс чарівність» – Ганна Міхова;

– «Міс впевненість» – Аліна Тищенко;

– «Міс артистизм» – Тетяна Постарніченко;

– «Міс стиль» – Аліна Доброродня;

_mg_2427_mg_2564– «Міс ерудиція» – Анастасія Бєлікова;

– «Міс талант» – Єлизавета Заморій.

Однак, головною інтригою вечора все ж було оголошення володарки заповітної корони серед найкрасивіших дівчат. Отже, друга віце-міс – Тетяна Постарніченко, перша віце-міс – Єлизавета Заморій, а переможницею конкурсу та володаркою звання «Міс юридичний факультет 2018» стала Анастасія Бєлікова.

Усі учасниці були нагороджені цінними та пам’ятними подарунками від спонсорів конкурсу краси, а переможниця Анастасія Бєлікова та друга віце-міс Тетяна Постарніченко представлять ОДУВС на «СтудМіс Одеса».