В ОДУВС відбувся другий інтерактивний тренінг з медіації

21 лютого Центром медіації Одеського державного університету внутрішніх справ за підтримки ректора В’ячеслава Аброськіна спільно з громадською організацією «Південно-українська колегія медіаторів» було проведено другий інтерактивний тренінг з медіації.

img_5506img_5508Організаторами тренінгу виступили Кузніченко Сергій – перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ, Балтаджи Поліна – декан факультету №1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки; Шмаленко Юлія – завідувач юридичної клініки, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін.

Під час тренінгу було розглянуто реальний життєвий кейс: типова конфліктна ситуація між сусідами, яка може мати місце в будь-якому дворі старої Одеси. Головним арбітром в таких ситуаціях виступає дільничний інспектор поліції. Медіація може стати реальним інструментом подолання конфлікту та встановлення добросусідських стосунків.

Учасники тренінгу мали можливість долучитися до процесу медіації, стати його активними гравцями або спостерігачами.

img_5509img_5511Обговорення позитивних практик застосування медіації у побутових конфліктах відбулося за участю модераторів тренінгу Ольги та Сергія Русевих (адвокатів та медіаторів).

Зворотній зв’язок надали присутні гості та учасники тренінгу: Наталя Крестовська (доктор юридичних наук, професор та медіатор), Петро Кобзар (адвокат та медіатор), Наталя Ковталюк (правовий клуб PROVOKATOR), Жанна Мішина (представник слідчого управління ГУНП в Одеській області), Оксана Кузніченко (доцент кафедри цивільно-правових дисциплін).

Наприкінці тренінгу всі учасники мали можливість поділитись враженнями та отримали сертифікати.