В ОДУВС відбувся День відкритих дверей

????????????????????????????????????????????????????????????????????????27 листопада Одеський державний університет внутрішніх справ черговий раз відкрив свої двері для майбутніх першокурсників, аби розповісти про умови вступу до нашого закладу вищої освіти та продемонструвати роботу структурних підрозділів вишу.

Присутні переглянули профорієнтаційний відеоролик, а після цього про переваги здобуття вищої юридичної освіти в ОДУВС майбутнім абітурієнтам розповів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Максим Ісаєнко. Він детально зупинився на умовах вступу та навчання у ЗВО, а також відповів на запитання, які виникали в присутніх під час бесіди.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Після офіційної частини на гостей університету чекали виступи творчих колективів художньої самодіяльності вишу, які подарували всім можливість насолодитися талановитим виконанням відомих пісень.

Далі школярів познайомили з діяльністю підрозділів університету, зокрема продемонстрували роботу кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, а також ознайомили з правильним виконанням вправ з фізичної підготовки, провели заняття з криміналістики та продемонстрували обладнання слідчої валізи і роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Тож, гості університету мали нагоду переконатися в тому, що Одеський державний університет внутрішніх справ — це перспектива стати кваліфікованим юристом та правоохоронцем, не втративши можливість розвивати власні таланти.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі. Чекаємо нових студентів та курсантів у гостинних стінах Одеського державного університету внутрішніх справ!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????