В ОДУВС відбувся Чемпіонат з боротьби САМБО

03 березня відбувся Чемпіонат Одеського державного університету внутрішніх справ серед факультетів зі спортивного САМБО, приурочений до 97-ї річниці від дня заснування навчального закладу.

img_9285-kopiyaimg_9307-kopiyaЗахід проходив на території спорткомплексу вишу. Сильні та досвідчені борці проявили всю наполегливість задля перемоги своїх команд.

Так, за результатами змагань:

– команда факультету № 3 здобула 1-ше місце;

– команда факультету № 1 посіла 2-ге місце;

– команда Херсонського факультету ОДУВС виборола 3-тє місце.

img_9309-kopiyaimg_9311-kopiyaСлід відзначити, що метою проведеного заходу є популяризація та розвиток боротьби САМБО в Україні, пропаганда фізичної культури та спорту, здорового способу життя, виховання молодого покоління в дусі патріотизму, любові до Батьківщини, підвищення спортивної майстерності курсантів та студентів, обмін досвідом та зміцнення дружніх зв’язків між факультетами.

По закінченню змагань команди самбістів були нагороджені грамотами.

Тож, ми пишаємось нашими спортсменами, які завжди знаходяться у відмінній спортивній формі та демонструють гарні результати.

img_9312-kopiya img_9315 img_9316-kopiya img_9318-kopiya img_9325-kopiya img_9327-kopiya