EnglishUkrainian

В ОДУВС відбулось засідання Вченої ради

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання Вченої ради.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????На початку засідання перший проректор університету кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул вручив нагороди працівникам та курсантам вишу.

Так, згідно з Указом Президента України  за безпосередню участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях нагороджено заступника декана факультету № 1 полковника поліції Олега Донченка, який захищав суверенітет та територіальну цілісність України.

Курсантам 2-го курсу факультету № 3 Катерині Ковач та Аліні Шляхтицькій, а також студентці 2-го курсу факультету № 4 Марії Зазеріній вручені посвідчення «Кандидат у майстри спорту України» з універсального бою.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Разом з цим, перший проректор вишу привітав з Днем народження проректора державного університету – директора навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання підполковника поліції Андрія Холостенка, декана факультету № 2 полковника поліції Сергія Медведенка, начальника редакційно-видавничого відділу полковника поліції Максима Ісаєнка, начальника відділу юридичного забезпечення майора поліції Олександра Дубенка, декана факультету № 1 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Анатолія Аносєнкова, доцента кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Олександра Геращенка, побажавши їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, благополуччя та родинного затишку.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????