В ОДУВС відбулось засідання ректорату

03 квітня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання ректорату.

Відзнаки вручив ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Так, за 1-ше місце у номінації “Мала хореографія” на фестивалі студентської творчості “Студентська весна – 2019” дипломом та кубком нагороджено курсанта 2-го курсу факультету № 3 рядового поліції Олену Буркун.

Також за 2-ге місце на фестивалі у номінації “КВК” нагороджено керівника команди КВК ОДУВС “Курортна зона” старшого лейтенанта поліції Сергія Сацика.

Разом з цим, очільник вишу привітав з Днями народження працівників університету, а саме: професора кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Олексія Ульянова, начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Юрія Михальченка, декана факультету № 4 Поліну Балтаджи, побажавши їм міцного здоров’я, життєвих сил, родинного тепла та сімейного благополуччя.