Чергове засідання ректорату в ОДУВС

11 липня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання ректорату.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Відкрив захід ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, розпочавши із заохочення.

Так, рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 20 червня 2019 року науковий ступінь кандидата юридичних наук присуджено Олексію Солов’ю, проректорові Одеського державного університету внутрішніх справ – декану Херсонського факультету.

Наказом МВС України від 27.06.2019 № 615 о/с відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком “ЗА БЕЗПЕКУ НАРОДУ” нагороджено підполковника поліції Івана Лободу, провідного фахівця Херсонського факультету.

Наказом МВС України від 27.06.2019 № 614 о/с цінним подарунком – годинником наручним нагороджено майора поліції Олександра Каменщика, старшого викладача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Разом з цим, очільник вишу привітав з Днями народження працівників університету, а саме: проректора Одеського державного університету внутрішніх справ полковника поліції Олександра Поліщука, начальника відділу міжнародного співробітництва майора поліції Ольгу Ковальову та доцента кафедри кримінального права та кримінології Світлану Загороднюк, побажавши їм міцного здоров’я, життєвих сил, родинного тепла та сімейного благополуччя.

Також оголошено наказ ректора про призначення підполковника поліції Андрія Бабенка деканом факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.