В ОДУВС відбулось чергове засідання Вченої ради

03 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання Вченої ради.

????????????????????????????????????На початку засідання ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук вручив нагороди курсантам вишу.

Так, за підсумками Чемпіонату ФСТ “Динамо” України з боротьби самбо серед збірних команд закладів вищої освіти МВС, який проходив у період з 27 по 29 вересня 2018 року в м. Харкові на базі СК “Динамо”, нагороджено дипломами:

????????????????????????????????????– курсанта 2-го курсу факультету № 3 рядового поліції Максима Прокопенка за зайняте 3-тє місце у ваговій категорії до 100 кг, а також вручено посвідчення кандидата у майстри спорту з рукопашного бою;

– курсанта 4-го курсу факультету № 3 рядового поліції Ігоря Целого за зайняте 3-тє місце у ваговій категорії до 82 кг;

????????????????????????????????????– курсанта 2-го курсу факультету № 1 рядового поліції Віктора Яковлєва за зайняте 2-ге місце у ваговій категорії до 57 кг, а також вручено посвідчення кандидата у майстри спорту з рукопашного бою;

– курсанта 3-го курсу факультету № 1 рядового поліції Георгія Діля за зайняте 1-ше місце у ваговій категорії + 100 кг;

????????????????????????????????????– курсанта 4-го курсу факультету № 3 рядового поліції Олександра Гончарова за зайняте 1-ше місце у ваговій категорії до 68 кг, а також Кубком і грамотою за 3-тє загальнокомандне місце.

????????????????????????????????????За перемогу у відбірковому турнірі 19-го чемпіонату Асоціації команд КВК Одеської області, який проходив у період з 27 по 29 вересня 2018 року в смт. Затока Білгород-Дністровського району Одеської області, нагороджено дипломом Команду КВК ОДУВС “Курортна зона”. А також грамотою у номінації «Кращий актор турніру» нагороджено:

– курсанта 4-го курсу факультету № 3 рядового поліції Костянтина Телеганенка.

Разом з цим, на засіданні Вченої ради очільник вишу привітав працівників, які відзначали Дні народження, побажавши міцного здоров’я, щастя,  успіхів у роботі та сімейного благополуччя.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????