В ОДУВС відбулось чергове засідання ректорату

21 лютого на засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення працівникам вишу нагород за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Відзнаки вручив ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Так, у період з 03 жовтня до 30 листопада 2018 року в університеті відповідно до наказу ОДУВС № 365 від 01.10.2018 «Про проведення конкурсу «Викладач року – 2018» та Положення про проведення конкурсу «Викладач року» серед науково-педагогічного складу університету був проведений конкурс, який складався з трьох етапів. Підсумки підведено в січні на останньому засіданні конкурсної комісії, за результатами якого дипломом переможця конкурсу та цінним подарунком нагороджено доцента кафедри психології та педагогіки факультету №3 кандидата психологічних наук Людмилу Прудку.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????За належну організацію практики та стажування курсантів і слухачів магістратури факультету № 3 цінним подарунком відзначено декана факультету полковника поліції Яшара Курбанова.

Разом з цим, очільник вишу привітав з Днями народження працівників університету, а саме: робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділу матеріального забезпечення Миколу Куняєва, буфетника відділу матеріального забезпечення Ларису Леонову та завідувача кафедри іноземних мов Олену Мітіну, побажавши їм міцного здоров’я, життєвих сил, родинного тепла та сімейного благополуччя.