В ОДУВС відбулось чергове засідання ректорату

22 травня на засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення працівникам та курсантам вишу нагород за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету.

Відзнаки вручив ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Так, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у навчально-виховний процес, розвиток наукового потенціалу, наукові дослідження на різних напрямах діяльності та з нагоди відзначення Дня науки, відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «ЗА БЕЗПЕКУ НАРОДУ» нагороджено підполковника поліції Андрія Бабенка, завідувача кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1. Також йому вручено Диплом 2-го ступеня за вагомий особистий внесок у наукову діяльність університету у 2018 році.

За сумлінне ставлення до навчання, зразкову поведінку, активну участь у громадському житті університету та з нагоди відзначення Дня науки відомчою заохочувальною відзнакою МВС України «ПОДЯКА» нагороджено рядового поліції Володимира Русавського, курсанта 4-го курсу факультету № 3. Також йому вручено Диплом 1-го ступеня у номінації «Цивільно-правові науки» в конкурсі наукових робіт, здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти серед закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України.

Відзнакою МВС України «Подяка» заохочено і рядового поліції Дарію Крівегу, курсанта 3-го курсу факультету № 1.

Почесною Грамотою Одеської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток національної науки та освіти, багаторічну плідну науково-дослідну, педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки нагороджено:

– полковника поліції Віктора Маковія, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 2. Також йому вручено Диплом за вагомий особистий внесок у наукову діяльність університету у 2018 році;

– Володимира Пядишева, доцента кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення. Також вручено Диплом 3-го ступеня за вагомий особистий внесок у наукову діяльність університету у 2018 році.

За перемогу у номінації «Кращий науковець 2018 року» Одеського державного університету внутрішніх справ Дипломом нагороджено майора поліції Андрія Кубаєнка, доцента кафедри публічного управління та адміністрування факультету № 2.

За вагомий особистий внесок у наукову діяльність університету у 2018 році Дипломом нагороджено:

– Валентину Меркулову, професора кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1;

– підполковника поліції Артема Шелехова, завідувача кафедри публічного управління та адміністрування факультету № 2.

За участь у конкурсі наукових робіт, здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти серед закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України, який проходив у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, нагороджено:

– дипломом 1-го ступеня у номінації «Інформаційні технології та кібербезпека» – рядового поліції Тетяну Бедрій, курсанта 3-го курсу факультету № 2;

– дипломом 3-го ступеня у номінації «Науки оборонної сфери» – рядового поліції Катерину Панченко, курсанта 3-го курсу факультету № 3.

Диплом та бронзову медаль, завойовану на Чемпіонаті Європи зі спортивного та бойового самбо, вручено майору поліції Анатолію Волошинову, старшому викладачеві кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС.

За перемогу команди КВК ОДУВС «Курортна зона» у фіналі ХІХ турніру Асоціації команд КВК Одеської області диплом та кубок вручено капітану команди рядовому поліції Ліані Ігнатьєвій, курсанту 3-го курсу факультету № 2.