На факультеті № 2 проведено змагання з настільного тенісу — ОДУВС

На факультеті № 2 проведено змагання з настільного тенісу

06 травня 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ згідно плану вихідного дня проведено змагання з настільного тенісу серед курсантів 1-го та 2-го курсів факультету № 2.

Захід проводився з метою зміцнення здоров’я курсантів, підвищення їх фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя, розвитку гри в настільний теніс серед молоді, зміцнення дружніх стосунків між курсантами.

Змагання пройшли у дружній атмосфері, видовище було емоційним, але водночас зосередженим. Учасникам для перемоги потрібно було пройти нелегкий шлях: спочатку з підгрупи пробитися до фіналу та у фіналі перемогти найсильніших.

Отже, не зазнавши жодної матчевої поразки, переможцем став курсант 2-го курсу Денис Бершадський. Друге місце виборов курсант 1-го курсу Іван Савчук. Третім став курсант 2-го курсу Володимир Дяжур.

Тож, наші вихованці продемонстрували гарний рівень підготовки та захопливу гру.