В ОДУВС відбулись заходи з нагоди святкування Дня працівника освіти та Дня юриста

04 жовтня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи, присвячені Дню працівника освіти та Дню юриста України.

Розпочались святкування з промови ректора університету доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука, який привітав усіх присутніх з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти та прийдешнього свята – Дня юриста!

«Професія педагога, юриста є почесною та дуже відповідальною. Саме тому, від рівня вашого професіоналізму буде залежати стан дотримання законності та правової культури громадян в нашій державі. Для першокурсників, День юриста – це перше професійне свято, яке вони відзначають в стінах нашого університету. Переконаний, що злагоджена і цілеспрямована робота науково-педагогічного складу допоможе вам оволодіти необхідними знаннями юридичної професії. Тож зичу усім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!», – зазначив Іван Катеринчук.

За сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, активну участь у громадському житті університету та з нагоди відзначення Дня юриста працівників, курсантів та студентів університету було заохочено листами подяки від ректора ОДУВС.

Разом з цим, дипломом за зайняте перше місце у відкритому чемпіонаті України з виду бойового мистецтва Макотокай у розділі кумі те нагороджено рядового поліції Анну Безусову, курсанта 2-го курсу факультету № 2.

За результатами участі у благодійному забігу «Run for life» дипломами за 2-ге місце на дистанції 2,5 км нагороджено рядового поліції Ольгу Кострубенко, курсанта 1-го курсу факультету № 2, та рядового поліції Максима Коростія, курсанта 1-го курсу факультету № 2. Курсант 3-го курсу рядовий поліції Марія Радько отримала диплом за 1-ше місце на дистанції 5 км серед жінок. Також курсанту 3-го курсу факультету № 3 рядовому поліції Геннадію Грозову, капітану команди Одеського державного університету внутрішніх справ, вручено диплом за третє місце на Кубку серед силових структур.

Студенти факультету № 4 заохочені за перемогу у п’яти номінаціях огляду-конкурсу художньої самодіяльності, який напередодні проходив в університеті.

Далі увазі присутніх було представлено виступи творчих колективів художньої самодіяльності університету. Традиційно розпочав концертну програму Гімн студентів «Гаудеамус» у виконанні студентів і курсантів 1-го курсу університету.

Цього дня зі сцени пролунало розмаїття пісень та танцювальних виступів наших вихованців, яких всі присутні у залі підтримували бурхливими оплесками та щирими посмішками.

За традицією нашого університету, з нагоди професійного свята, слухач магістратури факультету № 4 передав символ правосуддя – статуетку Феміди студентці 1-го курсу.

Концерт подарував всім безліч позитивних емоцій, яскравих вражень та святковий настрій.