В ОДУВС відбулись Всеукраїнські змагання з Макотокай карате

10 лютого 2018 року на базі спортивного комплексу Одеського державного університету внутрішніх справ за сприяння кафедри спеціальної фізичної підготовки відбулись Всеукраїнські змагання з Макотокай карате.

Під час урочистого відкриття змагань проректор державного університету Андрій Холостенко привітав учасників заходу, побажав їм спортивного гарту та жаги до перемоги.

Відкриті Всеукраїнські змагання з Макотокай карате у розділі «контакт куміте» серед молодших юнаків та дівчат «OPEN MAKOTOKAI KARATE TOURNAMENT OF UKRAINE» зібрали чималу кількість юних спортсменів, які проявили себе неабияк перспективно.

Головною метою Всеукраїнських змагань з карате є патріотичне виховання молоді України та залучення їх до навчання в учбових закладах правоохоронної спрямованності, популяризація серед учнів професії поліцейського, а також пропаганда здорового способу життя серед молодого покоління, яке лише починає свій спортивний шлях.

До нагородження призерів долучилися проректор державного університету Андрій Холостенко, а також викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки — т.в.о. завідувача кафедри майор поліції Юрій Коломієць та Володимир Домніцак.

Після закінчення змагань усі призери були нагороджені медалями, кубками та пам’ятними дипломами.

Тож, ми вітаємо юних спортсменів, бажаємо й надалі розвиватись та здобувати неперевершених результатів на численних турнірах та чемпіонатах.