В ОДУВС відбулись вибори голови студентського самоврядування

04 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись вибори голови студентського самоврядування.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Розвиток студентського самоврядування в Одеському державному університеті внутрішніх справ є важливою умовою вдосконалення навчально-виховного процесу, забезпечення якісного навчання та змістовного дозвілля, виховання духовності і культури студентів, підвищення соціальної активності студентської молоді.

Серед бажаючих обійняти цю посаду виступили 2 активісти університету:

студент 2-го курсу факультету № 4 Денис Філь;

студент 4-го курсу факультету № 4 Мирослав Петрик.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Основна мета студентського самоврядування — сприяння сумлінному виконанню студентами своїх обов’язків з одночасним захистом своїх законних прав та інтересів, а також надання їм можливості творчого й інтелектуального розвитку.

На вибори прийшли 76 делегатів, аби прослухати програми, пропозиції кандидатів, поставити особисті питання та обрати найдостойнішого.

Зазначимо, що вибори пройшли з дотриманням усіх принципів виборчого права, а саме: добровільної участі, таємності голосування, гласності, рівності, а найголовніше, чесності.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Тож,  відповідно до підрахованих результатів: перше місце посів студент 4-го курсу факультету № 4 Мирослав Петрик, ставши головою студентського самоврядування; друге місце зайняв Денис Філь. Також було обрано заступника голови студентського самоврядування, якою стала студентка 3-го курсу факультету № 4 Ірина Цапушел.

Вітаємо нового голову студентського самоврядування університету та бажаємо йому успішної діяльності на цій відповідальній посаді.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????