В ОДУВС відбулись вибори голови студентського самоврядування

Днями в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись вибори голови студентського самоврядування.

Серед бажаючих обійняти цю посаду виступили 3 активісти університету:

студент 2-го курсу факультету № 4 Євген Тацький;

студент 3-го курсу факультету № 4 Мирослав Петрик;

студентка 2-го курсу факультету № 4 Ірина Цапушел.

На вибори прийшли 88 студентів, аби прослухати програми, пропозиції кандидатів, поставити особисті питання та обрати найдостойнішого.

Зазначимо, що вибори пройшли з дотриманням усіх принципів виборчого права, а саме: добровільної участі, таємності голосування, гласності, рівності, а найголовніше, чесності.

Тож,  відповідно до підрахованих результатів: перше місце посів студент 3-го курсу факультету № 4 Мирослав Петрик, ставши головою студентського самоврядування; друге місце зайняв Євген Тацький, ставши заступником голови студентського самоврядування; третє місце посіла Ірина Цапушел, очоливши один із комітетів студентського парламенту.

Ми ще раз вітаємо Мирослава з посадою голови студентського самоврядування та бажаємо йому здійснення усіх задуманих планів.