В ОДУВС відбулась зустріч з практичними працівниками Національної поліції

27 квітня 2017 року в межах засідання наукового гуртка «Правоохоронець – науковець» кафедрою адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ була проведена зустріч з практичними працівниками Національної поліції з метою обговорення особливостей діяльності патрульної поліції м. Одеси.

0z_lbuj0p0iНа засідання гуртка були запрошені начальник відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції у м. Одесі Департаменту патрульної поліції підполковник поліції Олександр Краснобаєв та начальник сектору правового забезпечення Управління патрульної поліції у м. Одесі Департаменту патрульної поліції капітан поліції Валентина Слободянюк.

z6c26bqojw8У даному заході взяли участь завідувач кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки ОДУВС підполковник поліції Артем Шелехов, т.в.о. декана факультету № 2 підполковник поліції Віталій Яцковина,  професор кафедри підполковник поліції Максим Корнієнко, доцент кафедри майор поліції Андрій Кубаєнко, магістри факультету № 1, курсанти 1-го курсу факультету № 2, курсанти 3-го курсу факультету № 3.

В ході проведення зустрічі були обговорені наступні питання:

– порядок прийняття на службу в патрульну поліцію;

– організаційно-структурна побудова патрульної поліції, її сили та засоби, види нарядів, їх основні функціональні обов’язки та права;

– правила поведінки та професійної етики особового складу органів Національної поліції;

yefe4xuqht4-2– відповідальність працівників поліції за порушення законності;

– правовий та соціальний захист поліцейських;

– особливості оформлення справ про ДТП;

– порядок розгляду звернень громадян патрульними поліцейськими;

– особливості дисциплінарних проваджень щодо поліцейських.

По завершенню зустрічі підполковник поліції Олександр Краснобаєв та капітан поліції Валентина Слободянюк побажали успіхів у навчанні курсантам і магістрам нашого університету та визначили напрямки подальшої професійної співпраці.