В ОДУВС відбулась розширена нарада

08 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась розширена нарада за участю керівництва університету, деканів факультетів і завідувачів кафедр.

dsc_0400На початку зібрання ректор університету В’ячеслав Аброськін вручив працівникам вишу відзнаки Міністерства внутрішніх справ.

Так, відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком “ЗА БЕЗПЕКУ НАРОДУ” нагороджено викладача кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Ігоря Федорова.

dsc_0407Відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком “ЗА ВІДЗНАКУ В СЛУЖБІ” нагороджено завідувача відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу підполковника поліції Віктора Грішина.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм нагороджено грамотою Міністерства внутрішніх справ доцента кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Олександра Конєва.dsc_0434

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою – “ПОДЯКА” викладача циклу спеціальних дисциплін Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» м. Одеси майора поліції Ігоря Зуєва та помічника ректора державного університету з гендерних питань Вікторію Томіну.

Разом з цим, цінним подарунком – годинником наручним нагороджено начальника відділу організації служби Миколу Михайлова.

dsc_0418 dobavit-2 dsc_0449dsc_0448