В ОДУВС стартував міжнародний навчальний курс підготовки сил реагування

????????????????????????????????????З 10 по 13 червня в межах реалізації спільної з Міністерством енергетики США «Програми покращення захищеності джерел іонізуючого випромінювання» на базі Одеського державного університету внутрішніх справ проводиться міжнародний курс з реагування на тривоги, пов’язані з несанкціонованим втручанням до місць використання високоактивних джерел іонізуючого випромінювання.

????????????????????????????????????Учасниками даного заходу є представники управлінь поліції охорони Харківської, Полтавської, Сумської, Кіровоградської, Одеської областей, структурних підрозділів Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ, а також представники кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Вячеслав Ташматов та Олег Кузнєцов.

????????????????????????????????????Тренінг проводять провідні американські інструктори:

– Зак Бернс, заступник регіонального менеджера;

– Сорін Пудроскі, спеціаліст з фізичного захисту/тренер;

– Джеррі Андерсон, експерт з питань реагування/тренер;

– Рассел Хафнер, експерт з питань реагування/тренер;

– Рік Вошберн, експерт з питань реагування/тренер.

????????????????????????????????????Також до учасників міжнародного курсу долучилися представники: Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр онкології» м. Харкова, Державної установи “Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України” м. Харкова, Комунального підприємства «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер», Комунального підприємства “Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради”, Комунального некомерційного підприємства “Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради”, Національного наукового центру «Інститут метрології» м. Харкова.

????????????????????????????????????Завданнями міжнародного навчального курсу з реагування є роз’яснення цілей та завдань програми Управління радіологічної безпеки, обговорення потенційних ризиків радіації для персоналу служб реагування, визначення загрози, роз’яснення принципів та завдань систем фізичного захисту, розроблення планів реагування та взаємодії для конкретних об’єктів.

Навчальний курс включатиме в себе проведення лекцій, вивчення прикладів з практики, групові вправи тощо.

По закінченню проведення міжнародного курсу учасникам буде вручено сертифікати міжнародного зразка.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????