В ОДУВС розпочалися заняття Школи молодших командирів

img-821a4f7d1d1b280abd11f40ba580f4b1-vВідповідно до вимог наказу МВС України від 14.02.2008 № 62 та з метою посилення ролі молодших командирів в укріпленні службової та навчальної дисципліни, покращення морально-психологічного клімату в навчальних взводах 21 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочалися навчальні заняття Школи молодших командирів.

ШМК має на меті підготовку кандидатів на посади командирів навчальних взводів, а саме: поглиблене вивчення форм і методів виховної роботи, вимог статутів і наказів, розподілення обов’язків добових нарядів, вивчення типології особистості, розвиток лідерських якостей та навичок досягнення мети.

Знання, набуті під час навчання у ШМК, допоможуть в майбутньому ефективно реалізовувати завдання з несення служби, дотримання дисципліни, навчання та організації дозвілля.

pesvg ro u