• Українська
  • English
×

Підвищення кваліфікації патрульних поліцейських та слідчих Національної поліції України в ОДУВС

З 14 по 26 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ у відділі післядипломної освіти проходитиме підвищення кваліфікації патрульних поліцейських та працівників підрозділів слідства Національної поліції України. 

????????????????????????????????????Для кожної групи викладатимуть найдосвідченіші представники науково-педагогічного складу ОДУВС за спеціально розробленими професійними програмами, які слугуватимуть підвищенню рівня базових знань і розвитку умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності.

Так, для патрульних поліцейських буде передбачено проведення занять з нормативної та тактичної підготовки на прикладі ситуативних завдань, під час яких слухачі навчаться правильно давати оцінку конкретній події з подальшим прийняттям правомірних рішень та психологічній готовності до дій у ситуаціях різних ступенів ризику.

????????????????????????????????????У свою чергу, працівники слідчих підрозділів Національної поліції України протягом занять отримають знання про основні засади, методи та засоби розвитку і вдосконалення діяльності слідчих та оволодіють належним інструментарієм для подолання проблем у професійній діяльності, адже під час виконання службових завдань вони стикаються з низкою питань, вирішення яких потребує високопрофесійної підготовки.

За результатами навчання, патрульні поліцейські та слідчі Національної поліції України складуть підсумковий екзамен та отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????