В ОДУВС розпочались курси підвищення кваліфікації

21 січня у відділі післядипломної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ розпочались курси підвищення кваліфікації працівників підрозділів реагування патрульної поліції, кадрового забезпечення, превентивної діяльності та патрульних поліцейських Національної поліції України.

dsc_0320_1????????????????????????????????????Правоохоронна діяльність, як ніяка інша, потребує системного вдосконалення та навчання. Працівники всіх рівнів поліції проходять курси підвищення кваліфікації.

Для кожного підрозділу розроблені відповідні навчальні плани, за якими працівники поліції будуть підвищувати свою професійну майстерність, а допомагатимуть в оволодінні знаннями досвідчені викладачі університету.

Впродовж двох тижнів правоохоронці слухатимуть лекції, складатимуть практичні тестові завдання зі знання законодавства та розв’язуватимуть практичні ситуації, дотичні до діяльності поліцейських.

Після пройденого курсу, поліцейські Національної поліції України складуть іспити з пройденого матеріалу за час навчання.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????dsc_0330_1????????????????????????????????????????????????????????????????????????