З курсантами ОДУВС, в рамках круглого столу, обговорили перспективи вступу України до ЄС та НАТО

????????????????????????????????????В Одеському державному університеті внутрішніх справ науковими працівниками кафедри теорії та історії держави і права: доцентом Мариною Небеською та викладачем Наталією Проданець – проведено засідання круглого столу з членами наукового гуртка «Феміда» на тему: «Перспективи вступу України до ЄС та НАТО».

????????????????????????????????????Запрошеними гостями наукового заходу та доповідачами з окремих дискусійних питань були начальник відділу міжнародного співробітництва Ольга Ковальова та викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ОДУВС Владислав Варинський.

????????????????????????????????????Під час засідання були розглянуті питання інтеграційних процесів вступу України до ЄС та НАТО, висвітлені окремі аспекти позитивних та негативних наслідків політичної асоціації та економічної інтеграції.

Окрема увага на дискусійних платформах приділялась питанням партнерства та співробітництва України з країнами ЄС. Майбутні правники були ознайомлені з програмою грантів у країнах ЄС.