В ОДУВС проведено відеолекторій «Протидія насильству над жінками»

24 листопада 2016 року викладачами кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ Ковальовою Оленою, Томіною Вікторією та курсантом 4-го курсу факультету № 3 Кісеолар Кариною було проведено відеолекторій на тему: “Протидія насильству над жінками”.

0-02-05-dceb79471c89acb8654a76ef13826761f60ee61ac13fc692966e9fb6402ab161_full-0Вибір теми було обумовлено тим, що 25 листопада стартувала Міжнародна акція «16 днів протидії гендерному насильству». Метою акції є привернення уваги студентства, курсантів, працівників вузу, громадськості до актуальних проблем насилля (фізичного, сексуального, психологічного, економічного); попередження насилля в родині та суспільстві; популяризація здорових цінностей сім’ї; формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Під час відеолекторію було переглянуто та обговорено декілька відеороликів. Курсанти жваво брали участь в обговореннях, висловлювали свої особисті думки та наводили приклади. Наприкінці зустрічі було запропоновано проводити такі акції щомісяця на різноманітні теми та у вільному форматі, а учасниками та присутніми можуть бути всі бажаючі.