В ОДУВС проведено бінарний ситуативний тренінг

25 квітня доцентом кафедри іноземних мов кандидатом педагогічних наук Аллою Бочевар спільно з доцентом кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки кандидатом психологічних наук підполковником поліції Вячеславом Ташматовим проведено бінарний ситуативний тренінг за темою: «Затримання особи, що скоїла адміністративне правопорушення» серед курсантів 402 взводу факультету № 3.

????????????????????????????????????Мета тренінгу полягає в опрацюванні тактичних навичок офіцера поліції у випадку затримання правопорушника-іноземця, який не спілкується українською мовою.

????????????????????????????????????Серед змодельованих професійних ситуацій: порушення правил дорожнього руху, хуліганство, акт домашнього насильства тощо.

Курсанти проявили гарний рівень володіння іноземною мовою за професійним спрямуванням, вміння тактично грамотно діяти, застосовуючи спецзасоби та вогнепальну зброю.

Враховуючи, що ситуативний тренінг проведено на базі випускного курсу, отримані знання та навички курсантів будуть ефективно використані в подальшій практичній діяльності.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????