В ОДУВС пройшов відбірковий тур літературно-мистецького конкурсу «Шевченківські читання»

19 лютого 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшов відбірковий тур літературно-мистецького конкурсу «Шевченківські читання» на краще декламування творів Тараса Григоровича Шевченка.

У заході взяли участь курсанти, студенти та слухачі. Учасники представили твори різних жанрів зі спадщини Великого Кобзаря.

Компетентне журі, до складу якого увійшли керівництво університету, науково-педагогічні працівники, оцінювали виступ учасників за такими критеріями: артистизм, сценічна культура, художній рівень виконавчої майстерності учасників заходу.

Результати конкурсу є такими:

– Буркун Олена Олександрівна, курсант І курсу факультету № 3 – переможець конкурсу;

– Кучмій Вікторія Ігорівна, студент І курсу факультету № 4 – І місце;

– Антоненко Антон Вікторович, курсант ІІ курсу Херсонського факультету – ІІ місце;

– Адамович Діана Олегівна, курсант І курсу факультету № 3 – ІІІ місце;

– Барановська Тетяна Анатоліївна, курсант І курсу факультету № 2 – ІІІ місце.

З 10 по 12 березня 2018 року в Національній академії внутрішніх справ відбудеться підсумковий конкурс літературно-художнього заходу «Шевченківські читання», на якому Одеський державний університет внутрішніх справ представлятиме переможець конкурсу Олена Буркун – кращий декламатор творів Кобзаря в нашому навчальному закладі.