В ОДУВС пройшов табірний збір учнів Одеського юридичного ліцею

img_7547З 29 травня по 09 червня 2017 року на території Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеський державний університет внутрішніх справ провів літній збір учнів профільного класу дополіцейської підготовки Одеського юридичного ліцею.

img_7556Захід проводився з метою ознайомлення з організацією підготовки поліцейських, оволодіння професійними знаннями, вміннями та навичками правоохоронців.

Протягом навчання учні отримали теоретичні знання та відпрацювали практичні навички img_7613з питань форм і методів роботи захисників правопорядку.

Під керівництвом досвідчених інструкторів з учнями проводились заняття щодо однострою, ознайомлення з роботою учбової зброї, заняття  з рукопашного бою та фізичної підготовки.

За результатами табірного збору учні отримали сертифікати. Сподіваємось, що перші кроки на шляху правоохоронної діяльності майбутніх юристів залишаться назавжди в їх пам’яті і вони з теплотою у серці та ностальгією згадуватимуть про табірний збір.

img_7558 img_7559 img_7572 img_7581 img_7602img_7595 img_7610 img_7620img_7576