В ОДУВС підведено підсумки патріотичного фотоконкурсу «Ми єдині – тому особливі»

З нагоди відзначення державних свят – Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України в Одеському державному університеті внутрішніх справ був проведений патріотичний фотоконкурс «Ми єдині – тому особливі», в рамках якого курсанти, студенти та слухачі вишу за допомогою оригінальних фотознімків демонстрували свою любов до рідної країни.

fwko0kxuvai-1846497b9-2b9a-4aa2-be4f-4d775affe2fbДень Державного прапора та День Незалежності – великі свята для кожного з нас, але, на превеликий жаль, події сьогодення показують, наскільки дорогою може бути ціна свободи. Та ми точно знаємо, що з Україною в серці неодмінно подолаємо цей важкий період. І учасники нашого фотоконкурсу своїми роботами вкотре підтверджують, що немає нічого дорожчого й прекраснішого за нашу рідну неньку Україну.

На конкурс надійшло більше 100 світлин – дуже чуйних, яскравих, сповнених любові й ніжності до України. Журі було неймовірно складно обирати призерів, адже кожна робота по-своєму неперевершена. В цілому, протягом робочого тижня досвідчене журі в складі проректора ОДУВС полковника поліції Олександра Поліщука, заступника начальника відділу кадрового забезпечення – завідувача відділення соціально-гуманітарної роботи Валерія Слатвінського, фахівця відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю старшого лейтенанта поліції Миколи Константинова, провідного фахівця відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Ліани Аванесян та голови курсантсько-студентського самоврядування університету Мирослава Петрика обрали переможців конкурсу, а саме:

screenshot_2018-08-29-10-49-15-1– І місце – слухач магістратури факультету №3 Шевчик Карина Олександрівна;

??????????– ІІ місце – курсант 3 курсу факультету №3 Панченко Катерина Юріївна; курсант 3 курсу факультету №2 Доксова Діана Олександрівна;

– ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету №2 Якименко Юлія Сергіївна.

Крім того, журі відмовилося від традиційних правил, і цього разу друге місце посіли відразу двоє дівчат-курсантів.

Для всіх призерів тріумф у конкурсі став приємним сюрпризом. Вручення подарунків учасникам відбудеться на урочистій лінійці з нагоди відзначення Дня знань.

Цей конкурс об’єднав наші творчі зусилля заради нашої єдиної та неподільної України. Мирне життя у фотографіях стане запорукою спокою та благополуччя країни.

Сподіваємось, що такий фотоконкурс стане доброю традицією в університеті та вже наступного року збере ще більше учасників зі своїми яскравими світлинами.
bezymyannyjdscn4525b9e79783-ea16-44d0-a7ff-2ae36e09167escreenshot_2018-08-29-10-49-11-1dscn4529dscn459954ce15a4-2f5d-4702-a412-5da6d986c7e6screenshot_2018-08-29-10-49-09-1 ????????????????????