В Одеському державному університеті внутрішніх справ зустріли іноземну делегацію

15 серпня 2016 року до Одеського державного університету внутрішніх справзавітала іноземна делегація у складі фахівців з Республіки Естонія.

Така зустріч проводиться в рамках «Програми обміну поліцейськими 2016» Європейського поліцейського коледжу (CEPOL) та ставить за ціль обмінятись досвідом щодо боротьби зі злочинною діяльністю.

Тож, до ОДУВС завітали викладач Естонської Академії безпекових наук Єпік Райво та старший службовець з кримінальних справ Департаменту поліції  та прикордонної служби Юлєнд Егє.

Візит гостей триватиме до 19 серпня 2016 року і передбачає зустріч та спілкування з керівництвом ОДУВС, відвідання кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки і кафедри тактико – спеціальної та вогневої підготовки.

Крім цього, фахівці завітають до музею вишу, побачать роботу Науково-дослідної лабораторії університету та ознайомляться з діяльністю Одеського державного університету внутрішніх справ.

Слід зазначити, що такий захід проходить відповідно до вимог наказу МВС України від 24.05.2011 №233 «Про організацію міжнародної діяльності органів внутрішніх справ України», що допомагає не лише обмінятись досвідом, але й підвисити імідж вищого навчального закладу на міжнародному рівні.

1471264989_img_6821_novyy-razmer 1471264973_img_6805_novyy-razmer