В Одеському державному університеті внутрішніх справ триває дистанційне навчання

876500ae-f73f-464b-88a3-1d8ec2332ec0Кафедрою кримінального процесу з використанням платформи ZOOM  проведено захист курсових робіт курсантами 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування. Адже попри обмеження у живому спілкуванні, внаслідок карантинних заходів, майбутні слідчі повинні не втрачати комунікаційних навичок, розвивати свої аналітичні здібності та уміння публічних виступів.

Під час проведення захисту курсантам також були роз’яснені  новели кримінального процесуального законодавства, пов’язані із набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень».

Викладачами була звернена увага курсантів на необхідність самостійного опрацювання нових положень, а також систематичної самостійної роботи по опрацюванню кримінального процесуального законодавства.