В Одеському державному університеті внутрішніх справ стартував тренінг з кримінального аналізу

У рамках постійної співпраці Одеського державного університету внутрішніх справ з Консультативною Місією ЄС в Україні, 12-15 березня у виші проходитиме тренінг на тему: «Застосування кримінального аналізу в протидії злочинності» для представників Головних управлінь Національної поліції в областях.

????????????????????????????????????Участь у тренінгу бере провідний фахівець Консультативної місії Європейського Союзу:

– Томмі Пейппо, радник/тренер з питань кримінальних розслідувань.

Тренерами-спікерами тренінгу виступають завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення майор поліції Карен Ісмайлов та завідувач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії майор поліції Олександр Заєць.

????????????????????????????????????На початку тренінгу проректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко привітав іноземного гостя та учасників, відмітивши важливість таких заходів у перейнятті європейського досвіду.

????????????????????????????????????Тематика тренінгу максимально наближена до потреб практичних працівників та включає в себе наступні позиції:

1. Практичний досвід застосування кримінального аналізу в країнах Європейського Союзу;

2. Загальні особливості застосування кримінального аналізу в протидії злочинності:

– кримінальний аналіз: складові процесу;

– характеристика методів кримінального аналізу;

3. Використання VPV-сервісів для безпечного пошуку інформації в мережі інтернет;????????????????????????????????????

4. Застосування методу складання фінансового профілю підозрюваних осіб з метою встановлення прихованих доходів;

5. Пошук, вибір і збір інформації, отриманої із загальнодоступних джерел, та її аналіз;

6. Виконання практичних вправ та багато чого іншого.

Взагалі учасники тренінгу більш широко дізнаються про природу кримінального аналізу і слабкі сторони організованої злочинності, набудуть навичок, необхідних для аналізу великих обсягів інформації з різних джерел, що безумовно допоможе їм у подальшій роботі в правоохоронних органах для боротьби із злочинністю.

Після завершення тренінгу всі учасники отримають сертифікати міжнародного зразка.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????