В Одеському державному університеті внутрішніх справ стартував тренінг з кримінального аналізу

У рамках постійної співпраці Одеського державного університету внутрішніх справ з Консультативною Місією ЄС в Україні, з 06 до 10 листопада 2017 року у виші триватиме тренінг з кримінального аналізу за участю іноземних фахівців.

Іноземними тренерами виступають румунські аналітики: Влад Олару, Паул Маркус, Богдан Діту, Віорел Міхаіта, а також профільні фахівці з Консультативної Місії ЄС в Україні:

– Томмі Пейппо, радник з питань кримінальних розслідувань/тренер КМЄС;

– Богдан Денисенко, спеціаліст із питань спеціалізованих правоохоронних органів КМЄС;

– Олександр Бондарєв, спеціаліст із питань спеціалізованих правоохоронних органів КМЄС.

Метою тренінгу є проведення для фахівців Національної поліції та інших державних органів України наступних курсів: «Оперативний аналіз»; «Тактичний аналіз»; «Стратегічний та ризик аналіз», «Аналіз з відкритих джерел».

У якості слухачів участь у тренінгу беруть працівники ГУНП в Одеській області, представники Державної прикордонної служби України, а також заступник начальника Центру аналізу інформації Національного інспекторату розслідувань Генерального інспекторату поліції Республіки Молдова Владислав Кожухарь. Також у тренінгу беруть участь й представники науково-педагогічного складу ОДУВС.

Після завершення курсів всі учасники навчального тренінгу отримають міжнародний сертифікат.