В «Академії поліції» ОДУВС розпочався тренінг Консультативної місії Європейського Союзу щодо взаємодії поліції з громадою

img_319717 квітня 2018 року в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ розпочався тренінг Консультативної місії Європейського Союзу щодо взаємодії поліції з громадою для працівників ГУНП в Одеській області.

img_3216Тренінг проводять провідні фахівці у даній галузі – Френк Хансен та Ніна Лінде Телль, радники з питань поліції в Україні.

11 поліцейських сектору реагування патрульної поліції Подільського відділу поліції Головного управління НП в Одеській області, а також представники науково-педагогічного складу img_3212Одеського державного університету внутрішніх справ пройдуть спеціальні навчання для підвищення кваліфікації у сфері взаємодії поліції з громадою.

Взаємодія поліції з громадою (Сommunity policing) — це філософія, метою якої є зміцнення зв’язків між поліцією та громадами, ефективний засіб зниження рівня злочинності, який допомагає виявити «гарячі» точки з важкою криміногенною ситуацією та розробити комплексні стратегії запобігання вчиненню злочинів.

Тож, учасники тренінгу матимуть змогу поділитися досвідом, висловити власну позицію та у спільному обговоренні знайти шлях до покращення співпраці поліції з громадою.

img_3191 img_3192 img_3193 img_3198 img_3201 img_3214 img_3190img_3171 img_3217