• Українська
  • English
×

Увага!!! Вступникам за державним замовленням до Одеського державного університету внутрішніх справ!!!

Тим, хто бажає вступити на навчання за державним замовленням до Одеського державного університету внутрішніх справ та ще не заповнив електронну заявку на Порталі для кандидатів на навчання у ЗВО МВС України (https://osvita.np.gov.ua) слід поквапитися, тому що заповнити Анкету кандидата на навчання до вишу самостійно ви зможете до закінчення карантину. Після чого вам потрібен час для проходження військово-лікарської комісії та надання необхідних документів працівнику кадрового підрозділу територіального відділу Національної поліції за вашим постійним місцем проживання для оформлення особової справи.

Особові справи кандидатів на вступ за державним замовленням до університету повинні надійти до 02 серпня 2020 року.

Реєстрація кандидатів на вступ за державним замовленням розпочнеться з 12 серпня 2020 року. Зарахування вступників відбудеться 20 серпня 2020 року.

Для додаткової інформації звертайтеся за тел.: 0949472017, 0966828463

Для отримання інформації щодо графіку роботи працівників кадрових підрозділів територіальних відділів Національної поліції за вашим постійним місцем проживання радимо звернутися за телефонами керівників секторів організації відборів та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП областей (обираєте ГУНП області за постійним місцем проживання https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcontacts).