Успіх студентів університету на Всеукраїнській олімпіаді із «Соціології»

Команда студентів Одеського державного університету внутрішніх справ посіла 3-тє місце на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Соціологія», яка відбулась 17-18 травня на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Студентки 2 курсу факультету № 4 спеціальності «Правознавство» Ірина Цапушел, Тетяна Кукош та Тетяна Савицька під керівництвом доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Костянтина Пальшкова змагалися з представниками інших ЗВО на знання теорії та історії соціологічної науки та у вправності розробки методологічних і методичних засад соціологічного дослідження за обраною темою.

Вітаємо наших студентів зі здобуттям призового місця та бажаємо успіхів в опануванні нових горизонтів!