Урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України

img_583021 грудня в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено урочисті заходи, присвячені Дню вшанування пенсіонерів і ветеранів Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.

img_5822Розпочались урочистості зі звернення першого проректора університету Павла Берназа, який подякував пенсіонерам та ветеранам вишу за багаторічну плідну працю та побажав міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя та родинного затишку.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули під час виконання службового обов’язку; img_5832тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни, а також тих пенсіонерів і ветеранів МВС, які пішли з життя.

img_5838Святкова програма розпочалась з виступів колективів художньої самодіяльності у виконанні курсантів університету. Зі сцени лунали зворушливі ліричні та патріотичні пісні від вихованців ОДУВС, яких зал підтримував бурхливими оплесками та щирими посмішками.

Тож, старше покоління правоохоронців може бути впевненим, що знання, поради та практичні навички, які вони здобували роками важкої праці, назавжди залишилися та щодня допомагають у підготовці кваліфікованих та професійно грамотних захисників правопорядку в нашій державі.

img_5841 img_5845 img_5849 img_5856 img_5861 img_5866