Урочистості до річниці створення Державної служби зайнятості

????????????????????????????????????????????????????????????????????????21 грудня, з нагоди 28 річниці з дня створення Державної служби зайнятості, в Одеському міському центрі зайнятості пройшов круглий стіл на тему «Розширення перспектив зайнятості населення в сучасних умовах шляхом об’єднання зусиль служб зайнятості, органів влади, роботодавців та соціальних партнерів».

Представником від Одеського державного університету внутрішніх справ виступила координатор діяльності робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????На заході в.о. директора Одеського центру зайнятості Тетяна Канава подякувала гостям за активну та плідну роботу в напрямку професійної орієнтації населення та підвела підсумки роботи за 2018 рік.

Також особливу увагу було звернено на подальшу співпрацю з закладами освіти щодо інформування учнівської молоді у виборі майбутньої професії в 2019 році.