Урочистий випуск магістрів правоохоронної діяльності в ОДУВС

????????????????????????????????????dsc_0053_124 квітня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск студентів денної форми навчання освітнього ступеня «магістр» напряму підготовки «Правоохоронна діяльність» факультету № 4.

19 випускників магістратури ОДУВС закінчили навчання в університеті та отримали дипломи «магістра», 2 з яких – з відзнакою.

Церемонію вручення дипломів відкрив вступною промовою ректор університету генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який від усього колективу університету та себе особисто привітав випускників із значною подією в їхньому житті – успішним завершенням навчання. «Бажаю вам будувати професійну кар’єру на принципах верховенства права, відповідальності, дотримання загальнолюдських цінностей. Ми впевнені, що отримані в університеті знання, дозволять Вам гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання», – зазначив ректор.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Далі слово для оголошення наказу про присвоєння кваліфікації «магістр правоохоронної діяльності» було надано декану факультету кандидату юридичних наук, доценту Поліні Балтаджи. Вона щиро привітала випускників із закінченням закладу вищої освіти та побажала їм здоров’я, злагоди та гарного майбутнього у професійній сфері.

Після завершення офіційної церемонії вручення дипломів учасники заходу із задоволенням зробили пам’ятні фото на згадку.

dsc_0003_2????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????