Урочисте підняття Державного Прапора України

img_2401img_2406Сьогодні, 23 серпня, біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якій узяв участь проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Поліщук.

На заході були присутні керівники Одеської обласної ради та облдержадміністрації, військовослужбовці, представники духовенства та громадськості.

Підняття Державного Прапора здійснювалось під виконання Державного Гімну України у супроводі військового оркестру.

img_2410img_2433Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Зараз прапор став символом незалежності, свободи й гідного майбутнього України. Це свято справжніх патріотів, усіх тих, хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, пишається її історією, чесно трудиться в ім’я майбутнього України.

Також сьогодні відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України біля будівлі Одеської міської ради на Думській площі.

Разом з цим, на підтримку президентського флешмобу на фасаді адміністративної будівлі та побутовому корпусі Одеського державного університету внутрішніх справ розмістилися жовто-блакитні стяги.

img_2439 img_2444  img_2465 img_2476iraindex-jpgrk