Укладено Угоду про співпрацю між Херсонським факультетом університету та Херсонським ліцеєм Херсонської обласної ради

05 квітня за ініціативи завідувача кафедри професійних та спеціальних дисциплін Олега Шкути в рамках профорієнтаційних заходів Херсонським факультетом Одеського державного університету внутрішніх справ було укладено Угоду про співпрацю з Херсонським ліцеєм Херсонської обласної ради.

Співпраця має на меті орієнтацію учнівської молоді на здобуття професії юриста та правоохоронця, підвищення рівня правової культури учнівської молоді. Директор ліцею Михайло Рябуха зазначив, що співпраця Херсонського факультету ОДУВС, який забезпечує підготовку кадрів для МВС України, з закладами середньої освіти сприяє успішному вибору професійного шляху.