Угода про співпрацю Херсонського факультету ОДУВС та ГУНП в Херсонській області

foto-ot-nataliya23 жовтня між Одеським державним університетом внутрішніх справ, який представив його проректор – декан Херсонського факультету Олексій Соловей, та ГУНП в Херсонській області в особі його начальника полковника поліції Олександра Прокудіна укладено угоду про співпрацю.

Херсонський факультет ОДУВС давно та плідно співпрацює з Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області у питаннях профорієнтації молоді та добору кандидатів на навчання. Курсанти ХФ ОДУВС, у свою чергу, неодноразово брали участь у забезпеченні публічної безпеки під час проведення у місті масових заходів за участю великої кількості людей.

Кількома днями раніше аналогічну угоду укладено з командуванням ВЧ 3056 Національної гвардії України.